Derince Kurye

Hizmetlerimiz

Arabalı Kurye

Arabalı kurye hizmeti motorlu kuryelerin taşıyamayacağı büyüklük ve ebattaki gönderiler içindir. Büyük boy koli veya ağır gönderilerin taşınmasında tercih edilen gönderim türüdür.
Detaylar...
Arabalı Kurye

Moto Kurye

Moto kurye hizmetinde İstanbul'da bir noktadan diğer bir noktaya ulaştırılması gereken gönderilerinizi motorize ekiplerce en kısa sürede ulaştırılmasıdır.
Detaylar...
Moto Kurye

Yaya Kurye

Kredi ve banka kartları, hesap ekstreleri, broşür, katalog, dergi , süreli yayınlar, toplantı ve kutlama davetiyeleri gibi gönderilerin birbirine yakın noktalar arasında teslim edildiği en ekonomik kurye hizmetidir.
Detaylar...
Yaya Kurye
Ekspres Kurye
Bu hizmette motorlu kuryelerimiz gönderilerinizi en kısa sürede masanızdan alıp hiçbir adrese uğramaksızın sizin belirttiğiniz adrese özel olarak gidilerek gönderi teslimatı gerçekleşir.
Detaylar...
Ekspres Kurye
Gece Kurye
Bim Kurye olarak siz müşterilerimizin memnuniyeti ve işlerinin aksamaması için gece gündüz yedi gün yirmidört saat kurye taşıma hizmeti vermekteyiz.

Detaylar...

Gece Kurye
Kurye Telefon
Nakit Abonelik
Kurye hizmetini sık kullanmayan müşterilerimiz içindir bu abonelikte ödeme gönderici tarafından yapılır.
Pullu Abonelik
Bu abonelikte müşterilerimizin 300 TL'lik abone pul paketi almak zorundadır pullu abonelikle tüm hizmetlerimizden indirimli olarak faydalanabilir ve zaman sınırlaması olmaksızın pullarınızı kullanabilirsiniz.
Cari Abonelik
Kurye hizmetini çok sık kullanan müşterilerimiz için oluşturduğumuz bu sistemde minimum 250 TL'lik gönderi limitli taşıma sözleşmesi imzalanır ve her 30 günde bir kesilen faturalarca ödeme yapılır.
Abonelik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için mutlaka bizi arayın.
Casa Web Tasarım Derince Kurye © 2016 Her Hakkı Saklıdır.
7/24 Derince Kurye : 0212 530 46 95 - 0216 420 95 21 - 0532 711 80 97
Selam Kurye Derince Kurye Derince Moto Kurye Körfez Kurye Dilovası Kurye Kocaeli Kurye
Moto Kurye Ekspres Kurye Acil Kurye Gece Kurye Arabalı Kurye Kuryecilik